ДЕЛЕГАЦИЈА СРПСКО-РУСКОГ КЛУБА ПОСЕТИЛА „ЧИГОТУ“

_DSC0012 (Large)Делегација Српско-руског клуба посетила је 24. маја Специјалну болницу „Чигота“ на Златибору, где је имала састанак са в. д. директора и менаџментом те установе, а у циљу успостављања сарадње између те установе и наше организације. Састанку је, поред в. д. директора „Чиготе“ Жељка Стакића, присуствовао Ђорђе Ђорђевић ПР менаџер „Чиготе“, а делегацију Српско-руског клуба су чинили председник Немања Спаловић Логвинов, и чланови Управног одбора Српско-руског клуба – председник Савета за економију мр Владимир Златић и председник Савета за туризам Владимир Дамљановић. На састанку је било речи о успостваљању техничко-маркетиншке сарадње између Специјалне болнице „Чигота“ и Српско-руског клуба, с обзиром да је познато да ову установу походи велики број држављана Руске Федерације, која је заинтересована за „Чигота програм“ и лечење болести штитасте жлезде, које пружа ова установа. Установа се бави превенцијом, лечењем и рехабилитацијом обољења штитасте жлезде; превенцијом и лечењем болести метаболизма, посебно гојазности; дијагностиком, лечењем и рехабилитацијом повреда локо-моторног система као и других обољења. С обзиром да је данас информација најважнији ресурс у оквирима туризма, па и, у овом случају, медицинског туризма, делегација Српско-руског клуба изразила је жељу за интезивнијим маркетиншким рекламирањем „Чиготе“ и њеног медицинског програма и потенцијала на руском тржишту. Након врло пријатног и успешног разговора са в. д. директора и менаџментом, делегација Српско-руског клуба је обишла установу.