ПОМЕН АНСАМБЛУ „АЛЕКСАНДРОВ“ И СВИМ ПОГИНУЛИМА У ПАДУ АВИОНА ТУ-154

_dsc0383-largeСрпско-руски клуб организовао је у уторак 27. децембра, помен члановима ансамбла Руске Армије „Александров“, као и свим погинулима у паду авиона Ту-154 у Црно море, у цркви Светог Георгија. Помен је служило свештенство ужичке цркве. Помену, који је служило ужичко свештенство, су присуствовали Николај Цибулски, атаман Псебајско Хуторског друштва козака, Камил Исхаков председник Руско-српског пријатељства Калушке области „Карађорђе“, представници Градског већа Ужица, председници Српско-руско-белоруског пријатељства из Јагодине и са Златибора, чланови Српско-руског клуба,  представници политичких партија и грађани Ужица. Након помена о историјату ансабла „Александров“ говорио је председник Српско-руског клуба Немања Спаловић Логвинов, подсетивши на њихове честе доласке у Србију и љубав коју је према овом ансаблу гајила српкса пубилка. Хвала им за све и вечан им помен!