Отварање канцеларије општинског одбора Српско-руско-белоруског пријатељства на Златибору

Делегација Српско-руског клуба Ужице, коју је предводио председник клуба Немања Спаловић Логвинов присуствовала је у петак, 17. јуна, на Златибору, у вили „Вуковић“, отворењу канцеларије општинског одбора Српско-руско-белоруског пријатељства, чији ће председник бити Драган Вуковић. На позив председника Српско-руско-белоруског пријатељства Републике Србије, Драгана Логвинова, отварању канцеларије новог општинског одбора су присуствовали амбасадор Белорусије Владимир Чушев и Андреј Николаевич Хрипунов, шеф Трговинског представништва Руске Федерације у Републици Србији. Отварању овог новог општинског одбора Српско-руско-белоруског пријатељства присуствовали су и Миодраг Николић Феман, председник Покрета привредни препород Србије, Душан Кнежевић, генерални директор „Златиборца“, заменик градоначелника Ужица Видоје Дрндаревић, чланови Градског већа  Ужица, секретар канцеларије за сарадњу са Руском Федерацијом у Ужицу Елена Драшкић, председница Свесловенског савеза Драгана Кузмановић, угледни привредници, предузетници, представници Полицијске управе, председници општинских и градских одбора Српско-руско-белоруског пријатељства, старешина „Ноћних вукова“ за Западну Србију и други.