ИЗЈАВА САУЧЕШЋА ПОВОДОМ УБИСТВА АМБАСАДОРА АНДРЕЈА ГЕНАДИЈЕВИЧА КАРЛОВА

15578816_1040011142771447_6886792978775008747_n-largeСрпско-руски клуб је, поводом убиства руског амбасадора у Турској, Андреја Генадијевича Карлова , упутио Амбасади Руске Федерације у Србији и амбасадору Александру Васиљевичу Чепурину писмо следеће садржине:

Уважени Господине Александре Васиљевичу,
Српско-руски клуб Ужице учествује у тузи и дели бол руског народа, поводом шокантног убиства Његове Екселенције Андреја Генадијевича Карлова, амбасадора Руске Федерације у Турској. Примите изразе нашег искреног саучешћа!

Уважаемый Господин Александр Васильевич,
„Сербско-русский клуб в городе Ужице участвует в скорбы и разделяет боль российского народа, по случаю шокирующего убийства его Екселенции Андрея Генадевича Карлова, посола Российской Федерации , в Турции. Получайте выражение нашего искреннего соболезнования!