ТРАГЕДИЈА И НЕНАДОКНАДИВ ГУБИТАК!

xw_1254485-largeПоводом велике трагедије, погибије 94 путника у авионској несрећи, међу којима и 64 члана руског војног хора „Александров“, Српско-руски клуб изражава најдубље саучешће члановима њихових породица, као и свим поштоваоцима њихове изузетне уметности, у Русији и у целом свету! Ово је ненадокнадив губитак који је погодио не само све Русе већ и све нас у Србији, с обзиром да је хор „Александров“, који је више пута гостовао у Србији, био добро познат и вољен међу српском публиком. Српско-руски клуб упутио је у Амбасаду Руске Федерације и Руски дом у Београду телеграме саучешћа. Одлуком председника Српско-руског клуба, ова организација ће у првом делу јануара организовати изложбу фотографија и сећањана на чланове хора који су погинули у овој несрећи али и на делатност овог хора уопште. Вечан помен свим погинулима!